Kaszka bezglutenowa - sorgo, jabłko i cynamon

Bezglutenowe kaszki Noble Health hitem w moim domu

Dzięki producentowi NOBLE HEALTH jestem matką roku. Wzbogaciłam bezglutenową dietę mojej rodziny pysznymi i zdrowymi kaszkami. Hitem została kaszka z sorgiem, jabłkiem i cynamonem. Moje pociechy ją wprost uwielbiają, a to dla mnie ogromna ulga, gdyż nagła zmiana posiłków była dla nich naprawdę trudna. Razem z mężem robiliśmy co w naszej mocy, aby jakoś im to ułatwić, a bezglutenowe kaszki były dla nas dużym krokiem w dobrą stronę.

UNIKALNY SKŁAD BEZGLUTENOWYCH KASZEK MARKI NOBLE HEALTH

Nasz ulubiony smak kaszki jest równie zdrowy i bogaty w wiele witamin i minerałów co pozostałe. Ich regularne i częste spożywanie jest całkowicie bezpieczne dla naszego mechanizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oto główne składniki kaszki, która jest hitem w naszym domu:
· sorgo-wzmacnia kości, zwiększa odporność organizmu a także wspiera wydalanie z niego nieprzyjaznych substancji
· kukurydza-bogate źródło witamin jak również minerałów, chroni wzrok, wspomaga funkcjonowanie wątroby oraz jest wykorzystywana w walce z zapaleniem pęcherza moczowego
· suszone jabłka – niwelują poziom cholesterolu we krwi, wspomagają leczenie chorób układu krążenia, wzmacniają włosy jak również paznokcie oraz poprawiają stan skóry. Wspomagają usuwanie wolnych rodników z organizmu.
· cynamon-może opóźnić powstawanie chorób typu Parkinson czy Alzheimer, bogactwo minerałów oraz witamin

Wszystkie te składniki sprawiają, że jestem jeszcze bardziej przekonana do tych kaszek. Myślę, że w najbliższym czasie wypróbujemy resztę smaków, a ja będę szukała innych bezglutenowych produktów tej marki, gdyż ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

DZIECINIE PROSTE PRZYGOTOWANIE BEZGLUTENOWEJ KASZKIkaszka-bezglutenowa-sorgo-jablko-i-cynamon

Tak, przyrządzenie jest banalne. Moje dzieciaki robią to własnoręcznie. Pierwszy raz mama nie jest im potrzebna do przygotowania posiłku. Z ochotą oraz ogromną przyjemnością robią to osobiście, zwłaszcza, że pokochały te smaki. Nie zajmuje im to dłużej niż pięć minut, dzięki temu nie są znudzone wykonaniem. Gotowa mieszanka, nieduża ilość wody i mogą radować się smakiem smacznej, zdrowej i bezglutenowej kaszki. Opakowanie jest niezmiernie poręczne, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Polecam je ogromnie, są naprawdę warte zainteresowania.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGO, JABŁKAMI I CYNAMONEM POPARTA OGROMEM ZACHWALAJ¥CYCH OPINII

To głównie korzystne opinie sprawiły, że zdecydowałam się na te kaszki. Znalazłam w sieci jedynie pochwały na ich temat, więc nie myśląc zakupiłam kilka sztuk. Dziś kupuję je regularnie i absolutnie tego nie żałuję. Oto kilka opinii z sieci:

Smak tej kaszki jest obłędny. Gdybym sama jej nie spróbowała, nie mogłabym uwierzyć, że produkt bezglutenowy może być tak apetyczny. Zazwyczaj są znośne, a ten jest naprawdę dobry. Polecam bez zastanowienia.
Karolina 39 lat

Uważam, że to jeden z lepszych bezglutenowych produktów, jaki kiedykolwiek mia³em okazjê spróbowaæ. Na diecie bezglutenowej jestem już ładnych parę lat, więc wiem co mówię. Nareszcie trafiłem na coś, co rzeczywiście mi smakuje.
Adrian 33 lata.

Pozytywne opinie, pyszny smak, szybkie wykonanie oraz bogactwo witamin i minerałów. Czego pragn¹æ więcej? Jedyne czego jeszcze chcę, to wypróbowanie reszty smaków.

Dodaj komentarz